Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

O nás

Společnost ARGOS ELEKTRO, a.s. si za dobu své činnosti získala široký okruh zákazníků a pevné postavení na trhu s elektroinstalačním materiálem v České republice. V současnosti společnost poskytuje ucelený sortiment elektroinstalačního materiálu, který z velké části nakupuje přímo od výrobců z celé Evropy. V posledních letech realizuje firma množství zakázek také na Slovensku a v Polsku a podílí se na dodávkách materiálu do dalších zemí EU.

Podmínkou pro nákup na stránkách www.eshop-argos.cz je výběr pobočky, prostřednictvím které se nákup bude realizovat. V našem internetovém obchodě může nakupovat podnikající i nepodnikající osoba. Vždy je nutné přihlášení, případně nová registrace nakupujícího.

Děláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě nakupovali rádi.

Věříme, že se nám to v kombinaci našich služeb, kvalitního zboží, nízkých cen a profesionální technické podpory daří k vaší plné spokojenosti.

Přejeme vám příjemné nakupování.

Tým ESHOP Argos.

Obchodní údaje:
ARGOS ELEKTRO, a. s., IČ: 253 87 952, se sídlem Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 22394

Zákaznické centrum e-shop:
Telefon: 800 33 33 80
E-mail: argos@argos.cz

Obchodní podmínky e-shop Zpracování osobních údajů Dokumenty Výpis z obchodního rejstříku, Osvědčení o DIČ, živnostenské listy a další dokumenty. Nastavení cookies